wyszukiwanie zaawansowane
» Regulamin

Kontakt

  • Pracownia Krawiecka "Madame" Marta Jamrozik
    NIP: 691-135-08-31
  • E-mail:kontakt@emadame.pl
  • Telefon+48 886 227 059
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00

Regulamin

Regulamin sklepu :

1. Każda transakcja zostaje przekazana do realizacji w naszej pracowni, dopiero po przesłaniu nam swoich wymiarów krawieckich.
2. Termin realizacji usługi 30 dni roboczych. Usługodawca zastrzega sobie możliwość przedłużenia terminu wysyłki w przypadkach niezależnych od nas (np. chwilowy brak tkaniny u dostawcy). W takim przypadku zobowiązujemy się do poinformowania klienta o zmianie terminu oraz o możliwości odstąpienia - rezygnacji klienta z zamówienia.
3. W przypadku sukien ślubnych termin realizacji zamówienia ustalamy indywidualnie z każdą klientką.
4. Za podane wymiary odpowiada klient, które powinny być mierzone ściśle wg. podanych przez usługodawcę wytycznych umieszczonych na stronie sklepu w zakładce "Wymiary krawieckie".
5. Jeśli usługa (uszyty ubiór) po uwzględnieniu luzów krawieckich odbiega wymiarami od podanych przez klienta - klient ma możliwość reklamacji.
6. Nie uznajemy zwrotów zamówionych i odebranych wyrobów, gdyż są one szyte "na miarę".
7. Usługodawca zastrzega sobie możliwość odstąpienia od wykonania usługi i zwrotu kosztów zamówionej usługi w przypadkach niezależnych od nas (np. brak tkaniny u dostawcy). W takim przypadku zobowiązujemy się do poinformowania klienta i zwrotu wpłaconej kwoty w ciągu 7 dni roboczych.
8. Kolory prezentowanych modeli mogą być zmienione na życzenie klienta. Zwracamy uwagę na zdarzające się przekłamania kolorów wynikające z różnych ustawień ekranów komputerowych.
9. Jeśli po odbiorze wyrobu klient nie jest zadowolony, pomimo że odzież została uszyta ściśle wg. jego wytycznych, istnieje możliwość wykonania poprawki (przeróbki) uszytej odzieży, jednakże jest ona odpłatna. Do opłaty za poprawkę zostanie doliczony koszt wysyłki.
10. Zamawiając kilka usług w naszym sklepie, za przesyłkę klient płaci tylko raz. Wysyłki za granicę wg. stawek Poczty Polskiej jak za paczki polecone.

W trosce o Państwa zadowolenie z naszych usług, prosimy o podawanie pełnych danych kontaktowych, tak abyśmy mogli ustalić potrzebne szczegóły. Mamy wtedy pewność, że usługa zostanie przez nas dokładnie wykonana.


 
Przejdź do strony głównej